U petak 27. 12. 2013. godine Osnovnoj školi u Kamenici uručen je paket lektira za školsku biblioteku koji se sastoji od trideset naslova, po sedam primjeraka svakog naslova.

Lektire su uručili predstavnik Federalnog ministarstva za raseljene osobe i izbjeglice (Mujo Zukanović) i glavni imam MIZ Teslić Džafer ef. Gračić.

Pomoć je od velikog značaja kako za učenike tako i za predavače u nastavi, jer je time obogaćen knjižni fond naše škole. To će olakšati realizaciju nastave bosanskog jezika, a našim učenicima omogućiti da odrastaju s junacima dječje književnosti.

Direktor škole Miladin Gotovac zahvalio se na donaciji i kazao da je ova pomoć ohrabrujuća za nas i naše učenike i daje nam nadu da ćemo prevazići probleme sa kojima se susrećemo u radu. Naši učenici će na brži i jednostavniji način doći do knjige i školu završiti bogatiji za naslove koje su dobili.

Nadamo se i dalje podršci naših prijatelja u ovome časnom poslu.

ADISA DŽILIĆ   

Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
 Active Image
 
Active Image
 
Active Image
 
 Active Image

 

 


Žiro računi

 

Sparkasse banka – Filijala Tešanj

1990-46000-4810-618

 

Raiffeisen banka – Filijala Tešanj

1610400010350085

Kontakt podaci

Adresa

Meše Selimovića bb, naselje Stenjak,Teslić, BiH

Telefon

+387 (53) 432-978

Email

medzlic@miz-teslic.ba